D-Link DGE-528T

Doporučená nabídka IT Děčín, s.r.o.

Skladem • 1 varianta85 Kč99 % • 2 807 recenzíDalší informace

230 g
Rozměry
75 x 75 x 25 mm

• Bezproblémová instalace

Gigabitová síťová karta do PCI slotu. Instalace ovladačů bez komplikací. Návod přiložený. Splňuje očekávání.

• opravdu jednoduchá instalace
    • trochu divný tvar PCI

Je to vlastně docela vtipné, byl jsem si jist, že potřebuji PCI kartu, byl jsem si jist, že si domů PCI kartu nesu. Otevřu počítač, vezmu kartu do ruky a místo jednoho výřezu dva, délka neodpovídala délce PCI. Zavřel jsem komp a šel hledat podle čísla desky, jestli ten volný slot je opravdu PCI (ano je), pak jsem vzal do ruky krabici s kartou a začal ověřovat, jestli je opravdu karta PCI (ano je). Znovu jsem otevřel počítač a po lehkém váhání tu divně divnou kartu strčil do slotu. Jakkoliv má výřezy jinde a je divně kratší než PCI slot, šla tam strčit, držela a po startu počítače nepípala, nekouřila a prostě si ji počítač našel a nainstaloval ovladače a po připojení kabelu hopla - a síť fungovala jak měla. Prostě uznávám, že to bylo mojí nezkušeností, že dvě kompatibilní součástky se mohou tvářit totálně nekompatibilně a proto mi instalace zabrala trochu déle. Nicméně v hodnocení zohledňuji jednoduchost a když se nebojíte jako já, zabere to asi dvě minuty.

• výhoda že je ,výměna po poškození bleskem

Win98 SE, 2000, ME, NT, XP, NetWare, Linux, Unix
230 g
Rozměry
75 x 75 x 25 mm

S tímto 1000BaseT PCI adaptérem můžete vaše pracoviště připojit k gigabitové síti a využívat šířku pásma až 2000 Mbit v režimu Full Duplex. To znamená spolehlivější přenos časově kritických dat a optimalizaci připojení na síť a server. DGE-528T se připojuje přes metalickou kabeláž (Cat. 5e), odpadají tedy náklady na dražší kabeláž z optických vláken. Deska podporuje Flow Control pro zamezení ztrátě dat při vysokém zatížení sítě a je kompatibilní s ACPI Power Management.

• Copper Gigabit connection for PC
  • Podporuje ACPI 2.0 WOL power management
  • Podporuje 802.1Q VLAN Tagging
  • PCI 2.1, 2.2 plug-and-play
  • Kompatibilní s Win98, 2000, ME, NT, XP, NetWare, Linux, MacOS
  • Velmi malé rozměry a spotřeba

Gigabitový ethernetový adaptér DGE-528T PCI je vysoce výkonný adaptér, který přidává vysokorychlostní gigabitové připojení k jakémukoli počítači s dostupným slotem PCI. Je speciálně navržen tak, aby umožňoval propustnost rychlostí až 2 Gb/s.

Pokročilé vlastnosti a zabezpečení

DGE-528T je vybaven integrovaným skríningem ethernetových rámců 802.1Q VLAN, což vám umožňuje přiřadit každému serveru více podsítí a izolovat VLAN od zbytku sítě pro lepší řízení provozu a zabezpečení. Podporuje také prioritní značení 802.1p, které vám umožní určit prioritu provozu. Podpora pro výpočet kontrolního součtu TCP, UDP a IP a také segmentace TCP zlepšuje celkový výkon systému tím, že přesouvá úlohy náročné na CPU z hostitelského CPU na samotný DGE-528T. Podpora pokročilých funkcí, jako je řízení toku 802.3x a Jumboframů pro správu sítě, zajišťuje interoperabilitu s vaším současným síťovým zařízením.

Vzdálená správa

DGE-528T nabízí další pokročilé funkce, jako je Advanced Power Management a podpora Wake-on-LAN. Podporuje také vzdálené spouštění ze sítě pomocí PXE i RPL, což umožňuje správcům sítě bootovat počítač z libovolného místa v síti.

Všestrannost

DGE-528T podporuje všechny hlavní operační systémy a zaručuje kompatibilitu se stávajícími prostředími pracovních stanic a desktopů. Jeho poloviční výška umožňuje použití v nízkoprofilových případech pro kompaktní počítače. Karta má také zjednodušující diagnostický nástroj pro řešení problémů.

• Bezproblémová instalace

• opravdu jednoduchá instalace
    • trochu divný tvar PCI

• výhoda že je ,výměna po poškození bleskem

• Celkem dobré ceny hardware
  • , zakoupeno v CZC.cz

Je nezbytné odinstalovat předchozí HW a ovladače. Pokud máte integrovanou síťovou kartu na desce je potřeba ji v biosu vypnout! Dále se řídit instrukcemi na přiloženém CD. Především instalovat ovladače dříve, než je karta ve slotu!

• , zakoupeno v OK Computers

naprosto bez potíží.