Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více

Síťové karty od 11 000 Kč a více


Mellanox ConnectX®-3 MCX314A-BCBT

Síťový adaptér - PCIe 3.0 x8 - 40 Gigabit LAN - 2 porty

Uložit ke srovnání

XtendLan XL-ENW-9834

10-Gigabitový adaptér instalovatelný do PCI Express x8 v 3.0 dovolující okamžitou realizaci nasazení 10Gbps a 40Gbps přenosů. Slouží pro instalaci do serverů s požadavkem na...

Uložit ke srovnání

Emulex OCE14102B-UX

The OCe14000B family of Converged Network Adapters (CNAs) provides high performance 10Gb Ethernet (10GbE) and 40GbE connectivity delivering multiple benefits for the enterprise...

Uložit ke srovnání

HP FlexFabric 700759-B21

10gigabitová síťová karta HPE FlexFabric 533FLR-T, 2-portová, interface PCIe, full profile. Rozhraní: 10gigabit Ethernet x 2 RJ45.

Uložit ke srovnání

Mellanox ConnectX-4 EN MCX416A-GCAT

MCX353A-FCBT Mellanox ConnectX®-3 VPI adap. card, single-port QSFP, FDR IB (56Gb/s) and 40/56GbE, PCIe3.0 x8 8GT/s, TB, Vyobrazení pouze ilustrativní, (neodpovídá skutečnosti).

Uložit ke srovnání

Mellanox ConnectX-4 EN MCX415A-GCAT

MCX353A-FCBT Mellanox ConnectX®-3 VPI adap. card, single-port QSFP, FDR IB (56Gb/s) and 40/56GbE, PCIe3.0 x8 8GT/s, TB, Vyobrazení pouze ilustrativní, (neodpovídá skutečnosti).

Uložit ke srovnání

Mellanox ConnectX®-3 Pro MCX346A-BCQN

MCX353A-FCBT Mellanox ConnectX®-3 VPI adap. card, single-port QSFP, FDR IB (56Gb/s) and 40/56GbE, PCIe3.0 x8 8GT/s, TB, Vyobrazení pouze ilustrativní, (neodpovídá skutečnosti).

Uložit ke srovnání

Mellanox ConnectX®-3 Pro MCX314A-BCCT

MCX353A-FCBT Mellanox ConnectX®-3 VPI adap. card, single-port QSFP, FDR IB (56Gb/s) and 40/56GbE, PCIe3.0 x8 8GT/s, TB, Vyobrazení pouze ilustrativní, (neodpovídá skutečnosti).

Uložit ke srovnání

Mellanox ConnectX®-3 MCX313A-BCBT

MCX353A-FCBT Mellanox ConnectX®-3 VPI adap. card, single-port QSFP, FDR IB (56Gb/s) and 40/56GbE, PCIe3.0 x8 8GT/s, TB, Vyobrazení pouze ilustrativní, (neodpovídá skutečnosti).

Uložit ke srovnání

Intel EXPI9402PF

PCI-E, wi-fi

EXPI9402PF * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel Rozhraní hostujícího počítače: PCI Interní: Ano * Šířka pásma Rychlost datového přenosu (maximální): 1000...

Uložit ke srovnání

Intel X540-T2

Výkonný 10 Gigabit Ethernet adaptér pro servery a datová centra. 2x port 10 Gigabit Ethernet 10GBASA-T RJ-45 pomocí kabeláže Cat.6a a Cat.6, kompatibilní pro Gigabit Fast...

Uložit ke srovnání

Intel XL710QDA2BLK

Specifications - Essentials Status Launched Launch Date Q4'14 Vertical Segment Server Cable Medium Copper Cabling Type QSFP+ Direct Attach Twin Axial Cabling up to 10m...

Uložit ke srovnání

Intel EXPI9404PTL

PCI-E, ethernet 1000 Mbit

EXPI9404PTLBLK * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel Rozhraní hostujícího počítače: PCI-E * Šířka pásma Rychlost datového přenosu (maximální): 4000 Mbit/s *...

Uložit ke srovnání

Mellanox ConnectX-4 EN MCX414A-BCAT

Síťový adaptér - PCIe 3.0 x8 nízký profil - 40Gb Ethernet / 56Gb Ethernet QSFP x 2

Uložit ke srovnání

Intel X520-LR1

Intel® Ethernet Converged Network Adapter X520-LR1, retail bulk SPECIFICATIONS ESSENTIALS Status Launched Launch Date • Q3'09 Vertical Segment • Server Cable Medium •...

Uložit ke srovnání

Intel E10G42BFSR

PCI-E

E10G42BFSR * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel Rozhraní hostujícího počítače: PCI-E * Šířka pásma Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s Rychlost...

Uložit ke srovnání

HPE 561T 716591-B21

10gigabitová síťová karta HPE 561T, 2-portová, interface PCIe 2.0. Rozhraní: 2 x 10GBASE-T.

Uložit ke srovnání

QLOGIC QLE2764-SR-CK

QLE2764-SR-CK QLOGIC 32Gb Quad Port FC HBA, PCIe Gen3 x16, SR LC multi-mode optic <br /><br /><iframe width="100%" height="1700"...

Uložit ke srovnání

QLOGIC QLE2694L-CK

QLE2694L-CK QLOGIC 16Gb Quad Port FC HBA, QLE2694, PCIe Gen3 x8, LC multi-mode optic- Low Profile <br /> <p> <span style="color: rgb(94, 94, 94); font-family:...

Uložit ke srovnání

QLOGIC QLE2564L-CK

QLE2564L-CK QLOGIC 8Gb Quad Port FC HBA, x8 PCIe, LC multi-mode optic, low profile <br /><br /><iframe width="100%" height="1700"...

Uložit ke srovnání

1 - 20 ze 124 produktů
1 2 3 4 5...7

Vybírejte ve slovenské verzi Heureka.sk: Sieťové karty