Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Síťové karty od 10 000 Kč a více


HP 656596-B21

Ethernetová karta s protokolem TCP/IP Offload určená pro vybrané HP ProLiant Gen8 rackové servery. Dva 10Gb ethernetové porty, celková propustnost 20Gb, podpora velkého množství...

Uložit ke srovnání

QNAP LAN-10G2T-X550

Síťová karta QNAP sítě, 2 x 10 Gigabit 10GBASE-T.

Uložit ke srovnání

Intel E10G42BFSR

PCI-E

E10G42BFSR * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel Rozhraní hostujícího počítače: PCI-E * Šířka pásma Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s Rychlost...

Uložit ke srovnání

QLOGIC QLE2440-CK

QLE2440-CK QLOGIC 4Gbps Fibre Channel to PCI Express HBA, Single Port, Optic <br /><br /><iframe width="100%" height="1700"...

Uložit ke srovnání

Intel X710DA4FHBLK

Status Launched Launch Date Q4'14 Vertical Segment Server Cable Medium Copper Cabling Type SFP+ Direct Attached Twin Axial Cabling up to 10m Bracket Height Full Height...

Uložit ke srovnání

QLOGIC QLE2764-SR-CK

QLE2764-SR-CK QLOGIC 32Gb Quad Port FC HBA, PCIe Gen3 x16, SR LC multi-mode optic <br /><br /><iframe width="100%" height="1700"...

Uložit ke srovnání

Broadcom NetXtreme 94Y5180

Lenovo offers the Broadcom 10 GbE SFP+ network adapter family that is based on the Broadcom BC

Uložit ke srovnání

HPE 556FLR-T

Síťové karty pro servery, Počet kanálů: 2, Připojitelnost do slotu: PCI-E, Konektor: CX4 794525-B21

Uložit ke srovnání

HP 560SFP

Ethernetová karta s Intel 82599 regulátorem určená pro vybrané HP ProLiant Gen8 servery. Dva 10Gb ethernetové porty, celková propustnost 20Gb, podpora velkého množství funkcí,...

Uložit ke srovnání

Intel X520-SR2

PCI-E

Status Launched Launch Date Q2'13 Vertical Segment Server Cable Medium Fiber Cabling Type **MMF 62.5/50 µm, up to 300 m Bracket Height Low Profile and Full Height TDP 6.9...

Uložit ke srovnání

HP NC375T

PCI-E

538696-B21 * Šířka pásma Rychlost datového přenosu (maximální): 1000 Mbit/s Podporované stupně datových přenosů: 10/100/1000 Mbit/s * Možnosti propojení Technologie propojení:...

Uložit ke srovnání

Intel E1G44ET

PCI-E

Broad selection from 10/100 Mbps to 10 Gbps, for copper or fiber, from PCI to PCI Express, BASE-T to SFP+, with network reach from 1 meter to 10 kilometers and in single- to...

Uložit ke srovnání

Intel EXPI9402PF

PCI-E, wi-fi

EXPI9402PF * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel Rozhraní hostujícího počítače: PCI Interní: Ano * Šířka pásma Rychlost datového přenosu (maximální): 1000 Mbit/s...

Uložit ke srovnání

QLOGIC QLE2672-CK

QLE2672-CK QLOGIC 16Gb Dual Port FC HBA, QLE2672, PCIe Gen3 x4, LC multi-mode optic <br /><br /> <table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" style="color:...

Uložit ke srovnání

QLOGIC QLE2670-CK

QLE2670-CK QLOGIC 16Gb Single Port FC HBA, QLE2670, PCIe Gen3 x4, LC multi-mode optic <br />(vyobrazení pouze ilustrativní)<br /> <br /> <table border="0"...

Uložit ke srovnání

QLOGIC QLE2564-CK

QLE2564-CK QLOGIC 8Gb Quad Port FC HBA, x8 PCIe, LC multi-mode optic <br /><br /><iframe width="100%" height="1700"...

Uložit ke srovnání

HPE X120 JD119B

HPE (JD119B) HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver

Uložit ke srovnání

QLOGIC QLE3440-SR-CK

QLE3440-SR (Single Port) • Ships with SR optical transceiver

Uložit ke srovnání

Lenovo 00Y3341

Lenovo (00Y3341) QLogic 16Gb FC Dual-port HBA for System x

Uložit ke srovnání

HP 647581-B21

Jednočipová ethernetová karta určená pro vybrané HP ProLiant Gen8 rackové servery. Dva 10Gb SFP ethernetové porty, celková propustnost 20Gb, podpora velkého množství funkcí, v...

Uložit ke srovnání

1 - 20 ze 113 produktů
1 2 3 4 5...6

Vybírejte ve slovenské verzi Heureka.sk: Sieťové karty