Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

Recenze Netgear AC1200 A6210-100PES

• Všechny (1)
Vladimir
Vladimir

Přidáno: 29. dubna 2015

• Rapidní zlepšení příjmu signálu u ntb, rozhodně lepší než vestavěná wifina (asus n550jk-cn117h)
  • Podpora nejnovějších standartů
  • Celkově rychlá - vyhledávání sítí (vidím teď kdeco, třeba i autobus s wifinou, co jezdí asi km ode mě), dá se říct, že když "blbne" příjem tak 100% vím, že chyba není na mojí straně :D
  • U nás (ČR) neznámé, bez recenzí... díky za amazon atp. jinak bych nevěděl jestli todle nebo asus wifinu ac56 (dle recenzí problémový proukt)

Jsem v cizině, původně jsem se díval po mě známé osvědčené tp-link 722n (+upgrade 9dbi anténa), docela chudý výběr v nejbližším obchodě až na todle... tak jsem jukl na net a dle recenzí vybral. Nelituju, dobrý kup. Cena nebyla rozhodující, ale ÚČEL!

Instalace: Hardware se nainstaloval sám, popřípadě z dodaných ovladačů
Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní

TP-Link TL-PA4010PKIT

TP-Link TL-PA4010PKIT