Netgear WNDA3100-200PES

cenově přijatelná alternativa k orig. WIFI Panasonic
    doporučuji, funguje spolehlivě
    vše se samo nainstalovalo

• , zakoupeno v Mironet.cz

Bez problémů plní to, co jsem od něj očekával.

Šifrování / zabezpečení
64/128-bit WEP, WPA/WPA2, 802.1x, WPS
19.5 g
Rozměry
13.4 x 27.6 x 86.8 mm

NEBE062

NETGEAR DUAL BAND WiFi-N USB, WNDA3100-200PES

Maximální bezdrátové pokrytí a šířka pásma pro notebooky a stolní počítače

Bezdrátově surfujte po internetu, vyřizujte e-maily, streamujte video ve vysokém rozlišení, hrajte online hry a telefonujte přes internet .

Klíčové vlastnosti

Méně rušení a lepší připojení pomocí dvoupásmového zařízení Wireless-N

Vyšší rychlost a dosah než u jiných USB adaptérů Wireless-N

Snadné a zabezpečené bezdrátové připojení

Pracuje se staršími sítěmi Wi-Fi stejně jako s novými sítěmi Wireless-N

Maximální pokrytí a šířka pásma

Poskytuje stálé bezdrátové připojení pomocí dvoupásmového zařízení Wireless-N. Poskytuje dostatečnou šířku pásma pro stahování hudby, sdílení souborů a multimediální aplikace s vysokým rozlišením.

Bezpečnost a zabezpečení s Touchless Wireless Security

Zabezpečený přístup Wi-Fi Protected Access (WPA2-PSK, WPA-PSK)

WEP (Wired Equivalent Privacy) 64bitové nebo 128bitové šifrování pro IEEE 802.11b a IEEE 802.11g

Instalace snadná jako nikdy a zpětná kompatibilita

Pracuje se všemi novými bránami, směrovači a přístupovými body Wireless-N. Zpětně kompatibilní se staršími přípojnými body Wireless-G. Navržený pro váš notebook nebo stolní počítač.

Technical specification

Wireless Encryption:

Wi-Fi Protected Access (WPA2-PSK, WPA-PSK)

System Requirements:

Desktop or notebook PC with Intel® Pentium® 300 MHz–compatible processor or higher

Available USB 1.1 or USB 2.0 slot

doporučuji, funguje spolehlivě
    vše se samo nainstalovalo

• fungoval
    • přestal fungovat

Fungoval jak má. Myslím že rychlost nebyla limitována tímto, ale samotnou TV. Koupil jsem jej z druhé ruky. Fungoval však jen krátce. Po čase se objevila se hláška: "Došlo k přetížení na zařízení USB". Od té doby nefunguje na domácí Panasonic TV ani jinde.

• Jednoduchá instalace
    • Snadné ovládání
    • Skvělá vychytávka
    • Zajímavý desing

Tento produkt jsem si vybral, protože jsem potřeboval na svém
    PC umožnit připojení přes WIFI, což tento produkt skvěle splnil.
    Produkt používám již několik let a nemůžu si ho vynachválit.
    Tento produkt se používá velice dobře a to díky jednoduchosti.
    Což se týká ceny, myslím si, že se jedná o standardní cenu!
    Tento produkt rozhodně doporučuji všem, kteří řeší podobné problémy jako já s připojením WIFI na PC, který nemá router.
    Je vhodný všem, kteří potřebují rychlé, levné a kvalitní řešení!
    Rozhodně dobrá koupě, jsem plně spokojený a proto jej také doporučuji ostatním, neboť cena skutečně odpovídá kvalitě.
    Podle mého názoru se řadí mezi střední cenovou kategorii.
    Funguje přesně podle mého očekávání a to je nejdůležitější!
    Doporučuji, protože mi byl také doporučen a jsem spokojen!

• , zakoupeno v Mironet.cz

Bez problémů plní to, co jsem od něj očekával.

• , zakoupeno v Alza.cz

• vše funguje tak jak má ihned po zapojení do USB konektoru TV
    • žádná instalace, žádné prolbémy

Ozkoušeno s Panasonic TX-P42S30E, vše bez jakýchkoliv problémů kompatibilní

• Funguje...
    • ...ale podle všeho ne s letošnimi televizemi Panasonic

Pozor, vypadá to, že nefunguje s televizemi Panasonic, modelová řada 2012. Včera jsem ho zkoušel s TX-L32E5E a televize ho nenašla, čili ho bohužel půjdu vrátit. Na notebooku instalace bezproblémová.

• , zakoupeno v Top Top

• Funguje z Panasonic TX-46G30E

je o polovinu levnější než adaptér DY-WL10 doporučovaný Panasonikem

• funguje s tv panasonic mod,2011 řada 30

rychlá instalace bez použití cd

• zatím spolehlivost a bezproblémová ínstalace
    • cena?

Použito jako wifi dongle na TV Panasonic a splňuje to co jsem očekával.