TP-Link T2UH AC600

Windows 2000/XP/Vista/7
Šifrování / zabezpečení
64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK, 802.1x
230 g

• , zakoupeno v JFC Computers s.r.o.

• Rychlá Wi-Fi
    • Celkem kvalitní konstrukce
    • Anténa
    • Velikost - Do notebooku je podle mě nevhodný

Na to, že to mám od routeru celkem daleko, stahoval jsem stabilně a relativně rychle.

• jenoduchá instalace

Šifrování / zabezpečení
64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK, 802.1x
230 g

Bezdrátové připojení 600 (433+150) Mbit/s se standardem 802.11ac

Externí anténa s vysokým ziskem, která znatelně posiluje sílu signálu USB adaptéru.

Volitelné dvoupásmové připojení pro streamování HD videa a hraní her bez zpoždění

Snadné zabezpečení bezdrátové sítě šifrováním stisknutím tlačítka WPS

Způsob, jak získat rychlé bezdrátové připojení příští generace v malém provedení.

Podporuje Windows 8.1/8/7/XP

Hardwarové funkce

Rozhraní USB 2.0

Rozměry (š*h*v) 3.7 x 1.0 x 0.4 in. (93.5 x 26 x 11mm)

Typ antény Detachable Omni Directional (RP-SMA)

Zisk antény 3dBi

Funkce bezdrátové sítě

Frekvence 5GHz 2.4GHz

Standardy bezdrátové sítě IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a,

IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b

Signální rychlost 5GHz

• 11ac: Up to 433Mbps(dynamic)
  • 11a: Up to 54Mbps(dynamic)

2.4GHz

• 11n: Up to 150Mbps(dynamic)
  • 11g: Up to 54Mbps(dynamic)
  • 11b: Up to 11Mbps(dynamic)

Citlivost příjmu 5GHz:

• 11n HT40 MCS0: -92dBm
  • 11n HT40 MCS7: -73dBm

EIRP

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v JFC Computers s.r.o.

• Rychlá Wi-Fi

• dobrá citlivost na signál
    • odnímatelná externí anténa
    • 2,4 i 5 GHz

• snadná instalace

• Funguje a más slušné příjmové schopnosti
    • Je veliký
    • Negarantuje rychlost

Tohoto klienta jsem zkusil pro známého s 5Ghz modemem Compal od UPC, a co mě zklamalo je přenos na 5Ghz, při testu rychlosti ve vzdálenosti 2m od modemu dokázal z 200mbit rychlosti jen 115mbit. Přičemž můj Samsung S8 přenesl 195mbit.
    Výhody 5Ghz vidím především v neobsazenosti pásma a dosažení maximální rychlosti (v té samé místnosti), nevýhody ve slabém šíření signálu oproti 2.4Ghz.
    A tom v čem měl dominovat zklamal. Stejné rychlosti dosáhl i čínský prťavý miniklient za 100kč za Ali...

• nízka cena
    • jednoduchá instalace
    • odnímatelná anténa
    • součástí balení je prodlužka na USB
    • součástí balení je CD se sofwarem (který ale jde nainstalovat i ze stránek TP-Link
    • velikost, se kterou jsem ale počítal

Tenhle produkt bych určitě doporučil.

• , zakoupeno v CZC.cz

• WIFI funguje bezvadně. Kupovala jsem najisto, protože mi ji doporučil kamarád (který tomu lépe rozumí)

• jednoduché, rychlé, spolehlivé
    • Z USB to "trčí" do prostoru.

Výborné zařízené na příjem WiFi signálu. Pracuje spolehlivě a pro běžné použití je naprosto v pohodě, včetně sledování filmů.

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Rychlost připojení

• Slušný příjem
    • Trochu pomalejší

Chtěl jsem hodně muziky za málo peněz a dostal jsem to.

• AC,
    • dosah
    • Linux

I když výrobce uvádí kompatibilitu s Linuxem, ovladače existují pouze do verze 3.6.V novějších distribucích je proto tato karta nefunkční.